Inquiry
Form loading...
010203040506070809

Центар за производи

01
01

Процес на приспособување

РЕШЕНИЈА

Професионалните консултанти создаваат моќен мотор за ефикасност на услугата за решенија

Индустриските решенија на Sandao Technology ја освоија довербата и наклонетоста на клиентите со висок квалитет и одлични перформанси,
и широко се користат во автомобили, паметен мебел, центри за податоци, медицинска опрема и други области.

Центар за вести

За нас

Chengdu Sandao Technology Co., Ltd. (кратенка: Sandao Technology) е еволуција на тимот на добавувачи со повеќе од 20 години развојна историја и е посветен на обезбедување висококвалитетни електронски компоненти и технолошки производи. Во 2018 година, со цел да се бараат нови перспективи за компанијата Development, компанија независно основана во Ченгду, постојниот тим има долгогодишно богато искуство во индустријата, професионално знаење и чесни и доверливи комуникациски вештини.
Гледај Повеќе

Предност

  • Богати производи

  • прилагодени решенија

  • услуги со целосен процес

  • сигурна и брза испорака

Партнери

6543760r5b
6543761tt1
6543763jgk
6543764mvz
65437640 гр
6543765beb
6554643xlo
655465fqkt
65546602gz
6554660nsp
01