Inquiry
Form loading...

профил на компанијата

Chengdu Sandao Technology Co., Ltd.

Chengdu Sandao Technology Co., Ltd. (кратенка: Sandao Technology) е еволуција на тимот на добавувачи со повеќе од 20 години развојна историја и е посветен на обезбедување висококвалитетни електронски компоненти и технолошки производи. Во 2018 година, со цел да се бараат нови перспективи за компанијата Development, компанија независно основана во Ченгду, постојниот тим има долгогодишно богато искуство во индустријата, професионално знаење и чесни и доверливи комуникациски вештини.

Компанијата обрнува внимание на традиционалната кинеска култура: Еден живот два, две раѓања три, три раѓање сè што мислеле таоистите. Секогаш со концептот на корпоративна култура на „придржување кон квалитетот на производот, интегритет и љубезност кон клиентите, ентузијастичка услуга по продажбата, соработка и развој со победа-победа“, ние сме желни да ги задоволиме потребите на клиентите и да ги решиме нивните тешкотии. Запознавме бројни врсници дома и во странство и создадовме првокласна репутација.

за нас

Chengdu Sandao Technology Co., Ltd.

Повеќе за нас

Sandao Technology се фокусира на обезбедување на сеопфатни електронски технолошки производи, главно вклучувајќи: сензори, оптички модули, напојувања, кабли, поврзување со клинови, алатки итн.

Како добавувач со конкурентност и разновидни услуги, Sandao Technology соработува со извонредни производители ширум светот за да им обезбеди на клиентите ширум светот висококвалитетни електронски компоненти и други технолошки производи. Неговите богати производи можат да ги задоволат клиентите во војската. , комуникациите, енергијата, медицината, индустријата, производството на автомобили итн., без разлика каков тип на електронски компоненти ви се потребни, без разлика дали се работи за набавка од мала серија или големо производство, можеме да обезбедиме приспособени производи според специфичните барања на клиентите. решение.

Со цел да се обезбеди квалитет на производот и навремена и сигурна испорака, Sandao Technology има целосен систем за управување со синџирот на снабдување и тесно соработува со доверливи и професионални логистички партнери за да се осигура дека производите се доставуваат до клиентите на безбеден и ефикасен начин. Sandao Technology исто така обезбедува сеопфатна услуга по продажбата и техничка поддршка. Без оглед на какви било прашања или грижи што ги имаат клиентите за производот, професионален тим ќе обезбеди задоволителни решенија што е можно побрзо.

Наша предност

c1i57

Зошто да не изберете нас?

Производителите со кои соработува Sandao Technology имаат богати производни линии, висококвалитетни производи и одлични услуги и ја освоија довербата и поддршката на нашите клиенти. Без разлика дали барате специфични електронски компоненти или ви треба сигурен снабдувач за вашите деловни потреби. Sandao Technology е вашиот најсигурен, безгрижен, ефикасен и безбеден избор!